Sme najväčší likvidátor na Slovensku. Dôverujte nám! Sme jedinou spoločnosťou na Slovensku, ktorá sa zaoberá likvidovaním spoločností na profesionálnej úrovni všetkými zákonnými metódami. Náš tím tvoria profesionálni právnici, ktorí sú skutočnými špecialistami na túto oblasť. Aj preto nemáme v likvidáciách súpera.

Čo je to likvidácia spoločnosti?

Likvidácia spoločnosti je zákonom presne predpísaný proces a je to jeden zo spôsobov zrušenia spoločnosti. Zrušenie je však širší pojem, ktorý okrem likvidácie zahŕňa aj zlúčenie, rozdelenie, konkurz a iné postupy smerujúce k zániku spoločnosti. My sme hrdí na to, že ako jediní na Slovensku dokážeme zrušiť spoločnosť každým zákonom dovoleným spôsobom.

 

Čo môžeme pre Vás urobiť?

Najprv Vašu spoločnosť zanalyzujeme a zistíme, či je likvidácia možná. Ak áno, pripravíme vstupné dokumenty a likvidácia sa môže začať. Vy sa rozhodnete, či Vám postačí len naša asistencia, alebo chcete likvidáciu na kľúč. Ak nie je likvidácia možná, navrhneme Vám iné dobré riešenie. To všetko aj na diaľku.

Aký je rozdiel medzi asistovanou likvidáciou a likvidáciou na kľúč?

Pri asistovanej likvidácii my vyhotovíme všetky zákonom vyžadované dokumenty, celým procesom likvidácie Vás prevedieme a Vy budete našimi „rukami a nohami“. Povieme Vám, čo máte spraviť alebo kam máte ten-ktorý dokument odoslať. Pri likvidácii na kľúč prevezmeme kompletnú kontrolu a celú likvidáciu urobíme sami – klientov angažujeme, iba ak je to nevyhnutné.

Ako dlho likvidácia trvá?

Obvykle 6 – 9 mesiacov. Môžu však nastať neočakávané komplikácie, ktoré ukončenie likvidácie odďaľujú, alebo dokonca znemožňujú. Napríklad začatie daňovej kontroly, vyhlásenie konkurzu, dlhodobá PN alebo materská dovolenka zamestnanca a podobne. To sa však deje veľmi výnimočne.

Čo ak vzniknú neočakávané komplikácie?

Vtedy situáciu odborne posúdime, navrhneme vhodný postup a problém sa pokúsime definitívne vyriešiť. Nemusíte sa báť, ste v najlepších rukách!

Ako ovplyvňujú nečakané komplikácie cenu likvidácie?

To závisí od závažnosti. Niektoré komplikácie cenu vôbec neovplyvňujú, pretože ich dokážeme vyriešiť rýchlo a jednoducho. Pokiaľ sú však komplikácie zložitejšie, stanovíme náklady na ich elimináciu individuálne, podľa konkrétnych podmienok. Vždy sa však snažíme, aby to celkovú cenu ovplyvnilo len minimálne.

Je možné spoločnosť zlikvidovať aj na diaľku?

Samozrejme. Takmer 90% všetkých klientov obsluhujeme cez e-mail a po telefóne. Ak však uprednostňujete osobný kontakt, radi Vás privítame v niektorej z našich kancelárií.

 

Ak sa potrebujete poradiť alebo pomôcť neváhajte nám zavolať na 0950 340 999, alebo nám napíšte. A ak uprednostňujete osobný kontakt, radi Vás privítame v našej kancelárii.

4730
klientov
15
rokov na trhu
100
% garancia spokojnosti

02/210 26 123

Sociálne siete

Aktuálne informácie nájdete aj na našich stránkach na Facebook-u a Twitter.