Sme najväčší likvidátor na Slovensku. Dôverujte nám! Sme jedinou spoločnosťou na Slovensku, ktorá sa zaoberá likvidovaním spoločností na profesionálnej úrovni všetkými zákonnými metódami. Náš tím tvoria profesionálni právnici, ktorí sú skutočnými špecialistami na túto oblasť. Aj preto nemáme v likvidáciách súpera.

Jednoduché riešenie likvidácie s odkúpením spoločnosti za minimálnu cenu.
Najnižšia cena v SR: 750,- Eur.

Čo je to likvidácia PROVIDUS © KLASIK ™?

Likvidácia PROVIDUS © KLASIK ™ je forma administratívnej likvidácie spoločnosti, vykonávanej podľa § 70-75 Obchodného zákonníka. Obsahuje vyhotovenie zákonom vyžadovaných dokumentov na vstup spoločnosti do likvidácie a spracovanie návrhu na výmaz spoločnosti z obchodného registra po ukončení likvidácie. Obsahuje tiež odkúpenie likvidovanej spoločnosti, odvolanie starého konateľa, vymenovanie nového konateľa a vymenovanie likvidátora v likvidovanej spoločnosti za účelom vykonania likvidácie. Klientom ponecháva nad riešením procesu likvidácie voľnosť a všetku administratívu prenáša na nás.

Ako dlho trvá Likvidácia PROVIDUS © KLASIK ™?

Dĺžka trvania likvidácie je individuálna pre každú likvidovanú spoločnosť. Samotné odkúpenie spoločnosti, výmena konateľov a vymenovanie likvidátora sú v obchodnom registri zapísané zvyčajne do 2 týždňov, samotná likvidácia potom trvá najmenej 4 mesiace.

Aká je cena za Likvidáciu PROVIDUS © KLASIK ™?

Naša cena je najlepšia na trhu a začína na 750,- Eur za nezadlženú spoločnosť. Za zadlženú spoločnosť je príplatok 200,- Eur. V cenách nie sú zahrnuté naše náklady na spracovanie a poplatky, ktoré musíme zaplatiť štátu, a ktoré k dnešnému dňu (stále sa menia) predstavujú sumu 115. Aj po ich započítaní je však naša cena najnižšia v celej SR.

Kto zabezpečí podania na všetky úrady?

Všetky podania súvisiace so vstupom spoločnosti do likvidácie, zmenou spoločníkov a konateľov, vymenovaním likvidátora, ako aj ohláseniami na štátne registre a zákonom vyžadované organizácie zabezpečíme my, pričom táto činnosť je už zahrnutá v cene! My zabezpečíme aj výmaz spoločnosti z obchodného registra po skončení likvidácie a aj táto činnosť je zahrnutá v cene služby.

Môžem zlikvidovať aj zadlženú spoločnosť?

Áno, zákon umožňuje likvidáciu aj zadlžených spoločností.

Prevezmete aj účtovníctvo a doklady?

Pokiaľ budete mať záujem, môžeme od Vás papierové doklady prevziať a vystaviť Vám o tom preberací protokol.

Je táto služba v súlade so zákonom? Hrozí mi niečo?

Samozrejme, že táto služba je v súlade so všetkými zákonmi. PROVIDUS by si nikdy nedovolil poskytovať služby v rozpore so zákonom a preto si môžete byť istí, že vám nič nehrozí.

4590
klientov
14
rokov na trhu
100
% garancia spokojnosti
0950 340 999

Sociálne siete

Aktuálne informácie nájdete aj na našich stránkach na Facebook-u a Twitter.