Sme najväčší likvidátor na Slovensku. Dôverujte nám! Sme jedinou spoločnosťou na Slovensku, ktorá sa zaoberá likvidovaním spoločností na profesionálnej úrovni všetkými zákonnými metódami. Náš tím tvoria profesionálni právnici, ktorí sú skutočnými špecialistami na túto oblasť. Aj preto nemáme v likvidáciách súpera.

Profesionálna likvidácia od A po Z.
Vhodné pre nezadlžené aj zadlžené spoločnosti, už za 1230,- Eur.

Čo je to likvidácia PROVIDUS © KLASIK™?

Likvidácia PROVIDUS © KLASIK™ je plnohodnotná asistovaná, alebo čiastočne riadená právna likvidácia spoločnosti, vykonávaná podľa § 70-75 Obchodného zákonníka. Obsahuje vyhotovenie zákonom vyžadovaných dokumentov na mieru pre celý priebeh likvidácie, poskytovanie našich odborných konzultácií a profesionálnu podporu počas celej likvidácie. Vždy zahŕňa aj komunikáciu s účtovníkom likvidovanej spoločnosti a s klientom. V prípade záujmu môže zahŕňať aj komunikáciu s veriteľmi a dlžníkmi spoločnosti, a usporadúvanie právnych vzťahov. Celý proces je založený na aktívnej spolupráci našich špecialistov s klientom, ale tak, aby klienta zbytočne nezaťažoval.

Ako dlho trvá proces likvidácie spoločností?

Likvidáciu spoločností je možné vykonať už za 6 mesiace, ale je to individuálne podľa stavu spoločnosti a od Vašej komunikácie s našim právnym oddelením.

Aká je cena za túto službu?

Cena za službu Likvidácia PROVIDUS ® KLASIK™ je 1230 €

Kto zabezpečí podania na všetky úrady?

Všetky dokumenty, konzultácie a podporu máte v základnej cene. Samotné podania a komunikácia s úradmi (OR, OV, DÚ, OÚ, Soc.pojist., MsÚ, CÚ) sú vo našej réžií.

Nemám čas sa starať o priebeh likvidácie, ponúkate službu profesionálneho likvidátora?

Áno, môžete využiť našu službu Likvidácia PROVIDUS PREMIUM™. 

Môžem zlikvidovať aj zadlženú spoločnosť?

Áno, ak využijete náš príplatkový balík EXTRA, v rámci ktorého vykonáme špeciálne právne úkony smerujúce k odvráteniu úpadku a k urovnaniu záväzkov vašej spoločností. Následne sa pokúsime o riadne ukončenie likvidácie vašej spoločnosti a jej výmaz z obchodného registra. Celá služba je samozrejme 100% v súlade so všetkými platnými zákonmi.

Aká je cena príplatkového balíku EXTRA?

Cena za príplatkový balík je od 65 € / hod.

Prečo nie je cena príplatkového balíku EXTRA pevná ale "od" ?

Presná cena sa nedá určiť paušálne, nakoľko je rozdiel či má spoločnosť 2-3 záväzky a 5 pohľadávok, alebo je ich 100. Orientačnú cenu Vám dokážeme povedať na základe poskytnutých informácií o stave Vášho majetku, pohľadávok a záväzkov.

4730
klientov
15
rokov na trhu
100
% garancia spokojnosti

02/210 26 123

Sociálne siete

Aktuálne informácie nájdete aj na našich stránkach na Facebook-u a Twitter.