Sme najväčší likvidátor na Slovensku. Dôverujte nám! Sme jedinou spoločnosťou na Slovensku, ktorá sa zaoberá likvidovaním spoločností na profesionálnej úrovni všetkými zákonnými metódami. Náš tím tvoria profesionálni právnici, ktorí sú skutočnými špecialistami na túto oblasť. Aj preto nemáme v likvidáciách súpera.

Profesionálna likvidácia od A po Z.
Vhodné pre nezadlžené aj zadlžené spoločnosti.

Pre koho je služba Likvidácia PROVIDUS ® KLASIK ™ určená?

Táto služba je určená pre nezadlžené aj zadlžené spoločnosti.

Ako dlho trvá proces likvidácie spoločností?

Likvidáciu spoločností je možné vykonať už za 3 mesiace, ale je to individuálne podľa stavu spoločnosti a od Vašej komunikácie s našim právnym oddelením.

Aká je cena za túto službu?

Cena za službu Likvidácia PROVIDUS ® KLASIK ™ je 990 €

Čo táto služba obsahuje?

Likvidácia PROVIDUS ® KLASIK ™ obsahuje vyhotovenie všetkých potrebných dokumentov na mieru pre konkrétnu spoločnosť, ako aj poskytovanie konzultácií a profesionálnu podporu počas celej likvidácie. Táto služba

Kto zabezpečí podania na všetky úrady?

Všetky dokumenty, konzultácie a podporu máte v základnej cene. Samotné podania a komunikácia s úradmi (OR, OV, DÚ, OÚ, Soc.pojist., MsÚ, CÚ) sú vo Vašej réžií., alebo si to môžete za malý poplatok u nás doobjednať. Príplatkový balík „Podania na úrady“ je pi využití služby PLUS alebo EXTRA zahrnutý v cene.

Nemám čas sa starať o priebeh likvidácie, ponúkate službu profesionálneho likvidátora?

Áno, v rámci príplatkového balíku PLUS od Vás prevezmeme Váš obchodný podiel v spoločnosti, vymenujeme profesionálneho konateľa a likvidátora a to všetko za účelom urýchlenia a zjednodušenia riadneho vykonania Likvidácie.

Aká je cena príplatkového balíku PLUS?

Cena za príplatkový balík je 980 €.

Môžem zlikvidovať aj zadlženú spoločnosť?

Áno, ak využijete náš príplatkový balík EXTRA, v rámci ktorého vykonáme špeciálne právne úkony smerujúce k odvráteniu úpadku a k urovnaniu záväzkov vašej spoločností. Následne sa pokúsime o riadne ukončenie likvidácie vašej spoločnosti a jej výmaz z obchodného registra. Celá služba je samozrejme 100% v súlade so všetkými platnými zákonmi.

Aká je cena príplatkového balíku EXTRA?

Cena za príplatkový balík je od 970 €.

Prečo nie je cena príplatkového balíku EXTRA pevná ale "od" ?

Presná cena sa nedá určiť paušálne, nakoľko je rozdiel či má spoločnosť 2-3 záväzky a 5 pohľadávok, alebo je ich 100. Orientačnú cenu Vám dokážeme povedať na základe vyplneného formuláru určeného pre likvidácie, alebo po osobnej konzultácii.

4390
klientov
13
rokov na trhu
100
% garancia spokojnosti
0950 340 999

Sociálne siete

Aktuálne informácie nájdete aj na našich stránkach na Facebook-u a Twitter.