Založíme Vám úplne novú spoločnosť s možnosťou úprav podľa Vašich predstáv.
Rýchlo, profesionálne a za dobrú cenu.

Zakladanie spoločností na mieru je našou špecialitou.

Vďaka skúseným právnikom si vieme poradiť s každým problémom, ktorý založenie spoločnosti obnáša.

Čo môžeme pre Vás urobiť?

Založíme Vám spoločnosť na mieru Vašim potrebám. Zabezpečíme profesionálne vypracovanie dokumentov, kontakt s úradmi, zápis do obchodného registra, vybavíme potrebné povolenia a ak treba, zabezpečíme aj sídlo, alebo Vám zabezpečíme úplnú anonymitu, takže nikto nebude vedieť, že spoločnosť vlastníte alebo riadite. Zistiť viac

Koľko ma to bude stáť?

Naša odmena za profesionálne poradenstvo a kvalitné dokumenty je takáto:

Založenie s.r.o. – PROVIDUS Štart 599 € 399 € súdny poplatok zahrnutý v cene
Založenie s.r.o. – PROVIDUS Štart PLUS 799 € 499 € súdny poplatok zahrnutý v cene

Ako dlho také založenie trvá?

Štandardne je to približne 15 pracovných dní, ak klient promptne reaguje a komunikuje.

Prečo iné spoločnosti ponúkajú rovnakú službu lacnejšie?

Určite ste počuli, že „ak dvaja robia to isté, nie je to to isté.“ Našim klientom sa venujú skutoční odborníci vo svojom obore, profesionálni právnici, ktorí sú pravidelne vzdelávaní a majú množstvo neoceniteľných skúseností. Preto sú naše služby na najvyššej úrovni a za ich kvalitu ručíme vrátením peňazí v prípade nespokojnosti. Myslíme si, že 199,- Eur za prvotriedne služby sa určite oplatí.

Môže si živnostník „premeniť“ svoju živnosť na eseročku?

Niečo také, ako premena živnosti na s.r.o. neexistuje. Je však možné živnosť pozastaviť alebo zrušiť, založiť novú spoločnosť a zo živnosti preniesť na eseročku klientov, majetok a zmluvy. S prvým, druhým aj s tretím Vám dokážeme pomôcť. Preniesť živnosti živnostníka na eseročku však nie je možné.

Ako je to v prípade veľmi špecifických požiadaviek na založenie novej spoločnosti?

Presne na to sme špecialisti. Neváhajte nás požiadať o čokoľvek; ak to zákon dovoľuje, určite Vám budeme vedieť pomôcť.

Musí konateľ začať platiť odvody do sociálnej poisťovne a zdravotnej poisťovne?

Odvody do sociálnej poisťovne a zdravotnej poisťovne sa platia až vtedy, keď sa klient v založenej spoločnosti zamestná, alebo sa dobrovoľne na poistenie prihlási. Výška odvodov sa určuje podľa výšky mzdy resp. podľa dobrovoľne zvolenej výšky (pri dobrovoľnom poistení).

Kedy musí spoločnosť začať platiť dane?

Spoločnosť platí dane vždy, keď dosiahne zisk. Ak spoločnosť v prvom roku svojej činnosti nedosiahne žiadny zisk, neplatí žiadne dane. V súčasnosti sa od druhého roku platí tzv. daňová licencia aj keď je spoločnosť v strate a to vo výške 480,- Eur / 960,- Eur / 2880,- Eur (podľa okolností). Daňová licencia sa však k 1.1.2018 zrušuje, čo v praxi znamená, že túto licenciu už nebude platiť žiadna spoločnosť založená v roku 2017.

Je možné založiť si spoločnosť aj na diaľku?

Samozrejme. Takmer 90% všetkých klientov obsluhujeme cez e-mail a po telefóne. Ak však uprednostňujete osobný kontakt, radi Vás na konzultáciu, alebo podpis dokumentov privítame v niektorej z našich kancelárií.

Ako si objednať založenie spoločnosti na mieru?

Zavolajte nám na 0950 340 999 a o všetko sa postaráme, alebo nám napíšte na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. resp. cez kontaktný formulár.
Ak sa potrebujete poradiť alebo pomôcť s objednávkou, neváhajte nám zavolať na 0950 340 999, alebo nám napíšte. A ak uprednostňujete osobný kontakt, radi Vás privítame v našej kancelárii.

Nenašli ste odpovede, ktoré ste hľadali? Žiadny problém! Zavolajte nám na 0950 340 999 alebo nám napíšte.
5140
klientov
16
rokov na trhu
100
% garancia spokojnosti

02/210 26 123