Vážený záujemca o spoluprácu,

PROVIDUS ® už od roku 2005 profesionálne vykonáva likvidácie problematických firiem a pomáha zachraňovať životaschopné spoločnosti. Zatiaľ spolupracujeme s viac ako 400 partnermi z radov advokátov, účtovníkov, daňových poradcov a audítorov.  Radi nadviažeme spoluprácu aj s Vami, aby sme pomohli aj Vašim klientom s likvidáciou alebo so záchranou ich podnikania.

Spolupráca je možná:

  • Subdodávateľsky - ako poskytovateľ služby klientovi vystupuje Vaša kancelária a PROVIDUS ® vykonáva všetky alebo vybrané služby pre Vás, bez styku s klientom.
  • Priamo s klientom - po nadviazaní kontaktu prostredníctvom Vašej kancelárie poskytuje PROVIDUS ® služby priamo klientovi.

V oboch prípadoch je spolupráca jednoduchá, transparentná a prospešná ako pre klienta, tak aj pre Vás.


Aj v tých najkomplikovanejších situáciách sme pripravení pomôcť Vašim klientom pri:

  1. Likvidácii spoločnosti
  2. Konkurze spoločnosti
  3. Reštrukturalizácii spoločnosti
  4. Cezhraničnom zlúčení
  5. Cezhraničnom presídlení
  6. Krízovom vyjednávaní

Radi by sme zdôraznili, že všetky naše služby sú plne v súlade s platnými právnymi predpismi, vrátane zákona č. 586/2003 Z.z. o advokácii. Všetky služby regulované právnymi predpismi (právne služby, daňové poradenstvo, ekonomický audit, znalecké ohodnotenie, atď.) vykonávajú pre nás IBA osoby s platnými povoleniami a licenciami. O kvalite našich služieb svedčí nielen takmer 5000 spokojných klientov, ale najmä fakt, že naši profesní partneri sa na nás často obracajú opakovane.

Pokiaľ sa sami potrebujete o vyššie uvedených témach poradiť, neváhajte nás kontaktovať mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na t.č. 02/210 26 123. Konzultácie pre Vás sú bezplatné.

Veríme, že nadviazaním vzájomnej spolupráce prispejeme nielen k vyriešeniu problémov Vašich klientov, ale aj k spokojnosti všetkých zúčastnených strán.

S pozdravom tím PROVIDUS ®

6200
klientov
17
rokov na trhu
100
% garancia spokojnosti

02/210 26 123